Tetőzik a különleges forróság

Jóval sűrűbben riasztják a mentőket a tartós kánikula miatt, holnap negyven fokot is mutathat a hőmérő

Krónika
  • 2015.07.07. - 15:33

Várhatóan ma és holnap éri el a legmagasabb hőmérsékleti értékeket a napok óta hazánkat sújtó hőhullám, a kánikula miatt a mentők ötödével több beteget láttak el a hét végén. Tegnaptól a legmagasabb fokozatú meteorológiai riasztás van érvényben, extrém magas lehet az ultraviola sugárzás, és megnövekedett az ózonterhelés is.

forróság 20150707
Reklám