Összesen nyolcvanhat magyar és ötven külföldi hallgató végzett idén a Semmelweis Egyetem Fogorvos-tudományi Karán.
Szintén tegnap Merkely Béla rektorhelyettes és Nagy Zsolt dékán az Egészségtudományi Kar háromszáznyolcvannyolc végzett hallgatóját avatták diplomássá, így például ápolók, mentőtisztek, szülésznők és népegészségügyi ellenőrök is átvehették oklevelüket. Egy héttel ezelőtt az Általános Orvostudományi Karon végzettek kaptak diplomát, köztük háromszázhuszonhét magyar és száznegyvenkét külföldi hallgató. Ugyanezen a napon összesen százhat, a Gyógyszerész-tudományi Karon végzett hallgatót avattak doktorrá.



