Fábián László: elértük a célunkat

"Jó főpróba volt a jövő évi olimpia előtt"

Sport
  • 2015.06.30. - 19:43

A magyar küldöttség és a Magyar Olimpiai Bizottság is elérte a célját a vasárnap zárult bakui I. Európa Játékokon - mondta Fábián László csapatvezető, a MOB sportigazgatója kedden az M1 aktuális csatornán.

baku576
Reklám