A tűrőképességük határára értek a Homokhátságon élők, hiszen néhány nap leforgása alatt több ezer illegális bevándolró érkezik a térségbe - jelentette ki Nógrádi Zoltán (Fidesz) Mórahalom polgármestere. Közben magyar rendőrök indultak útnak a szerb-macedón határhoz, akiknek a Magyarország felé tartó illegális határátlépők megfékezése lesz a feladatuk.

Nógrádi Zoltán: Tűrőképességük határán a Homokhátságon élőkMagyar rendőrök a szerb-macedón határon - A tűrőképességük...
Posted by Magyar Hírlap on 2015. június 28.



