Rekordszámú menekült Debrecenben

Bővíteni kell a befogadóképességet, majdnem kétszer annyian vannak, mint lehetne

Krónika
  • 2015.06.18. - 15:04

A 830 menekült elhelyezésére tervezett debreceni befogadóállomáson jelenleg rekordszámú, 1474 migráns tartózkodik, a táborban kapacitásbővítésre van szükség - közölte a Hajdú-Bihar megyei kormánymegbízott csütörtökön sajtótájékoztatón.

lead menekült debrecen
Reklám