Működésképtelenség miatt lemondott szerdán a tavaly júniusban alakult palesztin egységkormány. Mahmúd Abbász elnök újból Rámi Hamdalláh jelenlegi miniszterelnököt bízta meg a kabinetalakítással.

A Gázai övezetben játszott csekély befolyásuk miatt döntöttek így
Működésképtelenség miatt lemondott szerdán a tavaly júniusban alakult palesztin egységkormány. Mahmúd Abbász elnök újból Rámi Hamdalláh jelenlegi miniszterelnököt bízta meg a kabinetalakítással.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében