Arcpirítónak nevezte a Fővárosi Ítélőtábla Biszku-ügyben hozott döntését Ibolya Tibor fővárosi főügyész, aki szerint a védelem „csörgősipkás bohócot” csinált a bíróságból. Úgy véli, a tábla mindent megkérdőjelezett, amit az 1956-os forradalomról tudunk és elfogadunk. Kijelentette, nem hagyja, hogy az ügyészségen kérjék számon az eljárás elhúzódását.




