Hivatalosan is bejelentette John Ellis "Jeb" Bush, hogy beszáll az amerikai elnökválasztási küzdelembe. A republikánus politikus beszédében a washingtoni kormányzatot bírálta.

Apja és bátyja nyomdokaiba lépne a republikánus kormányzó
Hivatalosan is bejelentette John Ellis "Jeb" Bush, hogy beszáll az amerikai elnökválasztási küzdelembe. A republikánus politikus beszédében a washingtoni kormányzatot bírálta.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében