Georg Mayer, az Osztrák Szabadságpárt, vagyis az FPÖ európai parlamenti képviselője többször is védelmébe vette hazánkat a „magyar vitákban”. A stájerországi politikus szerint teljesen elhibázott az unió menekültpolitikája.
A valós gondokról akarja elterelni az unió a figyelmet Georg Mayer szerint
Georg Mayer, az Osztrák Szabadságpárt, vagyis az FPÖ európai parlamenti képviselője többször is védelmébe vette hazánkat a „magyar vitákban”. A stájerországi politikus szerint teljesen elhibázott az unió menekültpolitikája.

Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében