A svájci Stan Wawrinka jutott be először a francia nyílt teniszbajnokság férfi döntőjébe, miután pénteken négy szettben legyőzte a hazai közönség előtt szereplő Jo-Wilfried Tsongát.

Négy szettes győzelem a Roland Garroson
A svájci Stan Wawrinka jutott be először a francia nyílt teniszbajnokság férfi döntőjébe, miután pénteken négy szettben legyőzte a hazai közönség előtt szereplő Jo-Wilfried Tsongát.

Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében
Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát

A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája