Lőszer volt egy utasnál a debreceni reptéren

Hollandiába repült volna a férfi

Krónika
  • 2015.06.01. - 20:05

A rendőrök az utas bőröndjéban találták a lőszert, amelyre nem volt engedélye.

A nyírábrányi határrendészeti kirendeltség munkatársai délelőtt ellenőriztek egy beszállásra jelentkező 29 éves férfit, aki Hollandiába akart utazni - közölte a hajdú-bihari rendőr-főkapitányság sajtószolgálata.

A rendőrök a bőröndjében egy lőszert találtak, amelynek birtoklására nem volt engedélye. A lőszert lefoglalták, a férfit előállították, és lőfegyverrel kapcsolatos szabálysértés miatt eljárást indítottak ellene.

Reklám