Mongólia a magyar technológiaexport kiemelt országa lesz a jövőben - mondta az MTI-nek nyilatkozva Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteki ulánbátori tárgyalásai befejeztével.

Szijjártó Péter bányaipari és a megőgazdasági együttműködést harangozott be
Mongólia a magyar technológiaexport kiemelt országa lesz a jövőben - mondta az MTI-nek nyilatkozva Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteki ulánbátori tárgyalásai befejeztével.

A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására
A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet
