Rendben lezajlott az országos kompetenciamérés az iskolákban szerdán délelőtt - közölte az Emberi Erőforrások Minisztériuma szerdán. Az országos elemzést 2016. április 29-ig hozzák nyilvánosságra.

A mérésben az ország szinte összes iskolája részt vett
Rendben lezajlott az országos kompetenciamérés az iskolákban szerdán délelőtt - közölte az Emberi Erőforrások Minisztériuma szerdán. Az országos elemzést 2016. április 29-ig hozzák nyilvánosságra.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében