Az elmúlt öt év kormányzati munkáját értékeli jövő pénteken Orbán Viktor miniszterelnök - értesült a Napi Gazdaság.
A gazdasági napilap internetes kiadásában péntek este megjelent cikk szerint Orbán Viktor nemcsak az elvégzett munkáról, hanem a kormány előtt álló feladatokról is szót ejt a Budapesti Történeti Múzeumban tartandó, Ötéves a kormányzás elnevezésű konferencián.



