Napi aktuális ajánló

Este 19:55-kor az Echo Tévén

Belföld
  • 2015.05.15. - 16:08

  • A turizmus kijött a válságból. Indulnak a nyári fesztiválok. Vendég: Ruszinkó Ádám turizmusért felelős helyettes államtitkár, NGM
  • Folytatódnak a devizahiteles perek. Hogyan tovább?  ifj. Lomnici Zoltánt várjuk a stúdióba.

 

Napi Aktuális, 19:55-kor

Műsorvezető: Kacsoh Dániel

 

 



Reklám