Az Iszlám Állam (IÁ) nevű terrorszervezet fegyveresei pénteken elfoglalták a nyugat-iraki Ramádi város központját, a dzsihadisták kitűzték zászlójukat a tartományi kormányzat épületére - jelentették szemtanúk.

Már hosszú idő óta ostromolták az iraki el-Anbar székvárosát
Az Iszlám Állam (IÁ) nevű terrorszervezet fegyveresei pénteken elfoglalták a nyugat-iraki Ramádi város központját, a dzsihadisták kitűzték zászlójukat a tartományi kormányzat épületére - jelentették szemtanúk.

Tragikus körülmények között történt a szörnyű tett
Dubaj másik arca

Csapadék sem várható
XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit