Elfoglalták a dzsihadisták Ramádit

Már hosszú idő óta ostromolták az iraki el-Anbar székvárosát

Külföld
  • 2015.05.15. - 14:42

Az Iszlám Állam (IÁ) nevű terrorszervezet fegyveresei pénteken elfoglalták a nyugat-iraki Ramádi város központját, a dzsihadisták kitűzték zászlójukat a tartományi kormányzat épületére - jelentették szemtanúk.

lead jihad
Reklám