Öt csapat, Győr, a Pécs, a Pápa, a Nyíregyháza és a Kecskemét nem kapta meg az induláshoz szükséges licencet.

Labdarúgás. Öt csapat nem kapott licencet
Öt csapat, Győr, a Pécs, a Pápa, a Nyíregyháza és a Kecskemét nem kapta meg az induláshoz szükséges licencet.

Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát
Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
