A Buducsnoszt Podgorcia nyerte a női kézilabda Bajnokok Ligája Budapesten rendezett négyesdöntőjét. A montenegróiak 26-22-re verték a Larvikot.

A második félidő is szinte végig egyoldalú csatát hozott, az északiakon még az időkérések sem segítettek. Lassan szétesett a játékuk - és ugyan a hajrában kicsit összeszedték magukat - összességében esélyük sem volt.
A Horváth Péter, Marton Balázs játékvezetői kettős nagy mértékben tolerálta a Podgorica durva játékát.
Bulatovics tavaly és idén is magasba emelhette a trófeát, 2014-ben még a Győri Audi ETO KC-val nyert. Az átlövő amúgy immár négyszeres bajnok, a dán Slagelsével 2007-ben, jelenlegi klubjával pedig 2012-ben már diadalmaskodott.



