A kormány a korábbi 2,5 százalék helyett 3,1 százalékra emelte az idénre várt gazdasági növekedési prognózisát - közölte Banai Péter Benő, a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) államháztartásért felelős államtitkára.

3,1 százalékra emelték a GDP-porgnózist
A kormány a korábbi 2,5 százalék helyett 3,1 százalékra emelte az idénre várt gazdasági növekedési prognózisát - közölte Banai Péter Benő, a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) államháztartásért felelős államtitkára.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében