Gyászszertartással emlékeztek a francia légikatasztrófa áldozataira a barcelonai La Sagrada Família-bazilikában.

A francia légikatasztrófa áldozataira emlékeztek
Gyászszertartással emlékeztek a francia légikatasztrófa áldozataira a barcelonai La Sagrada Família-bazilikában.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében