Vége a Parlament előtti sátorozásnak

A bíróság szerint a mozgalom éppen elegendő lehetőséget kapott véleményének kinyilvánítására, máshogy is lehet tiltakozni

Belföld
  • 2015.04.24. - 09:15

Április harmincadikáig el kell bontania a Kossuth tér közepén felállított sátrait az ott „tiltakozó” Ország Gyűlése Mozgalomnak (OGYM), miután a rendőrség után a bíróság is megelégelte, hogy a szervezet visszaél a gyülekezési joggal – tudta meg lapunk.

Reklám