Április harmincadikáig el kell bontania a Kossuth tér közepén felállított sátrait az ott „tiltakozó” Ország Gyűlése Mozgalomnak (OGYM), miután a rendőrség után a bíróság is megelégelte, hogy a szervezet visszaél a gyülekezési joggal – tudta meg lapunk.




