Felcsillant a remény

Futball. Külföldi befektető mentheti meg az ETO-t

Sport
  • 2015.04.22. - 10:50

Sajtóinformációk szerint új küldföldi befektetővel tárgyal az ETO. A győri zöld-fehér futballklub aztuán került bajba, hogy a kirobbanó Quaestor-botrány miatt a korábbi szponzor Audi nem vállalta tovább a csapat támogatását.

Új befektetővel tárgyalhat az ETO - értesült az nso.hu. A portál felvetette: a győri alakulat szerdára tervezett sajtótájékoztatója talán éppen az új szponzorral történő egyeztetések miatt marad el. 

Brokai Zsolt korábban igen súlyosnak festette le a helyzetet. Győr fideszes polgármestere és a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elnöke úgy nyilatkozott: egy ember bűncselekménye és felelőtlensége akár az ETO végét is jelentheti.

Reklám