Megölték Szaddám Huszein kivégzett iraki diktátor egykori jobbkezét, Izzat Ibrahím al-Dúrit egy katonai műveletben - jelentette be az észak-iraki Szaláheddín tartomány kormányzója pénteken. A Szaddám-diktatúra idején hatalmon lévő, de azóta formálisan már feloszlatott Baasz Párt szóvivője később tagadta a volt tábornok likvidálásáról szóló híreket.




