Elhunyt Ambrus Tamás

Sport
  • 2015.04.17. - 15:14

Élete volt a póló, meg a Fradi. Mindkettőt szenvedélyesen szerette. Bár védett és edzősködött más klubban is, azért a Ferencvárosban volt igazán otthon. Ha el is ment olykor máshova, a klub mindig visszavárta, s ő boldogan tért vissza.

Ambrus Tamás 20150417
Reklám