Folyamatos a tenni akarás a magyar emberekben, és rengeteg olyan kezdeményezéssel találkoztam, ami nem egyszeri, alkalmi segítségnyújtás, hanem egész évben, rendszeresen működik – mondta Herczegh Anita, Áder János köztársasági elnök felesége az Echo Tv-nek adott húsvéti interjúban.




