Oroszlánok Debrecenben

Először láthatták az érdeklődök a nagymacskákat

Krónika
  • 2015.04.03. - 15:22

Új lakókkal bővült a debreceni állatkert. A nagyközönség ma láthatta először a három oroszlánt, Sachin, Lótusz és Szimba.

ori
Reklám