Nem jár a hármas metró Kőbánya-Kispest és a Határ út között, mert Kőbánya-Kispesten, a felújítás alatt lévő Sibrik Miklós úti felüljáróról vasbetondarabok estek a pályára, írta a Metróért Egyesület hétfőn délelőtt.
A lehulló elemek eltalálták az egyik, fordítóvágányokról kihaladó szerelvényt
Nem jár a hármas metró Kőbánya-Kispest és a Határ út között, mert Kőbánya-Kispesten, a felújítás alatt lévő Sibrik Miklós úti felüljáróról vasbetondarabok estek a pályára, írta a Metróért Egyesület hétfőn délelőtt.

Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája