A tavaly, az előre hozott szerbiai választások után megkötött koalíció valóban lehetővé tette, hogy a Vajdasági Magyar Szövetség (VMSZ) aktív szereplője legyen a szerbiai politikának - jelentette ki Pásztor István, a párt vezetője.

A VMSZ elnöke pozitívan értékelte az elmúlt egy évet
A tavaly, az előre hozott szerbiai választások után megkötött koalíció valóban lehetővé tette, hogy a Vajdasági Magyar Szövetség (VMSZ) aktív szereplője legyen a szerbiai politikának - jelentette ki Pásztor István, a párt vezetője.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében