Székelyudvarhelyen bővíti az utánpótlásképzését a Győri Audi ETO. A kézilabdasuli a győriek anyai örömök elé néző klasszisa, Görbicz Anita nevét viseli majd.
A kézilabdaklub az erdélyi város sportiskolájával vasárnap írta alá a megállapodást.

Kézisuli viseli Görbicz Anita nevétBővíti a Győr utánpótlásképző rendszerét - Székelyudvarhelyen bővíti az utánpótlásk...



