A Föld órája elnevezésű globális kezdeményezés keretében több nagyváros nevezetessége is sötétbe borult egy órára. Lekapcsolták a világítást az Eiffel-toronyban, az Empire State Buildingen és a Vörös téren is.

Egy órára lekapcsolták a világítást a Föld órája alkalmából
A Föld órája elnevezésű globális kezdeményezés keretében több nagyváros nevezetessége is sötétbe borult egy órára. Lekapcsolták a világítást az Eiffel-toronyban, az Empire State Buildingen és a Vörös téren is.

Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására

Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája