Washingtonban csapott össze egymással Argentína és El Salvador nemzeti tizenegye. A szervezők azonban rendkívül kínos hibát vétettek: El Salvador helyett Kazahsztán himnuszát játszották le.
A játékosok reakcióját a videón láthatják.
Forrá: samsungsport



