Megtartanák a fővárosi XII. kerületben a Törpe utca egyik épületét a civilek: az önkormányzat tulajdonában álló villa lebontása azért került szóba, mert a kerület ide költöztetné a Kulturális Szalont, a jelenleg kihasználatlan épület nem biztos, hogy a célra megfelelő, ezért újat húznának fel helyette.




