Az április 12-i időközi parlamenti voksolás tétje, hogy folytatódik-e az a 2010-ben, az Orbán-kormány által megkezdett eredményes munka, amelynek hatásai a tapolcai választókerületben is érezhetőek – nyilatkozta lapunknak Fenyvesi Zoltán, a Fidesz-KDNP képviselőjelöltje.




