Kettős győzelemmel jutott a BL legjobb nyolc csapata közé a Veszprém

Férfi kézilabda BL – Spanyol csapatot búcsúztattak Nagy Lászlóék

Sport
  • 2015.03.21. - 18:15

Kettős győzelemmel jutott a BL legjobb nyolc csapata közé a Veszprém, amely az egy héttel ezelőtti nyolc gólós győzelem után hazai pályán 37:31-re verte a spanyol La Rioját.

MKB veszprém lead
MKB-MVM Veszprém - La Rioja (spanyol) 37-31 (18-15) 
Gólszerzők: Ilic 10/1, Sulic 7, Nagy 5, Lékai 4, Nilsson 3, Chema 2, Dzsamali 2, Terzic 1, Ruesga 1, Gulyás 1, Alilovic (kapus) 1, illetve Rodriguez 10/1, Sanchez 5, Vigo 4, Stenmalm 4, Eilert 2, Lusife 2, Fernandez 2, Cacheda 1, Garcia 1,  
Továbbjutott: a Veszprém, kettős győzelemmel, 68-54-es összesítéssel.

 
Reklám