Elfogták a kótaji férf gyilkosát

Krónika
  • 2015.03.21. - 09:22

Holtan találtak lakásában egy idős férfit a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Kótajban, feltételezett bántalmazóját a rendőrség elfogta és bűnügyi őrizetbe vette - közölte a rendőrség honlapján a térségi rendőr-főkapitányság szombaton.

 A megalapozott gyanú szerint a 37 éves F. Csaba szerdán otthonában látogatta meg 75 éves ismerősét, akit előzetes szóváltás után bántalmazott. Az idős férfit egy nappal később holtan találták meg a lakásában. A pénteken elfogott F. Csaba ellen halált okozó testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult nyomozás - olvasható a police.hu oldalon.

Reklám