Az Egyesült Államok legnagyobb közszolgálati televíziócsatornája, a száztízmillió nézőt vonzó PBS március 15-én bemutatta Mága Zoltán hegedűművész Magyarországot és zenei kincsünket népszerűsítő show-műsorát – írja a zenész lapunkhoz is eljuttatott közleménye.

A Zoltán Mága: From Budapest with Love című, a tévéadó által a Pesti Vigadóban felvett gála márciusban már az USA számos tagállamában debütált a képernyőn, az adáshoz tartozó, Budapest legszebb helyszíneit bemutató, országimázst erősítő klipeket az interneten is több millióan látták. A kiemelkedő nézettség és a nézői visszajelzések miatt júniusban és augusztusban újra műsoron lesz a koncertfilm, ősszel pedig ismét a tengerentúlon koncertezik Mága Zoltán.



