Bosznia-Hercegovina végre megkapta a jóváhagyást a stabilizációs és társulási megállapodásának hatályba léptetéséhez – az Európai Unió külügyminisztereinek tanácsa a folyamatot hétfőn engedélyezte. Hogy ebből a sokat szenvedett balkáni állam hogyan tud profitálni, az egyelőre még az állam vezetése számára sem teljesen világos.




