Orbán Viktor miniszterelnök kedd délután az Országházban fogadta az Egyesült Államok budapesti nagykövetét - közölte Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnök.

A megbeszélésen fontos téma volt Magyarország energiabiztonsági helyzete
Orbán Viktor miniszterelnök kedd délután az Országházban fogadta az Egyesült Államok budapesti nagykövetét - közölte Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnök.


Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát
Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt