Egyre többet internetezünk mobilon

Az év végén 35 százalékkal nőtt a mobil adatforgalom

Gazdaság
  • 2015.03.16. - 12:59

A mobil adatforgalom 35 százalékkal növekedett a tavalyi utolsó negyedévben Magyarországon éves összehasonlításban, elsősorban a hálózati infrastruktúra fejlődésének és az internetképes mobileszközök szélesebb körű elterjedésének köszönhetően - derül ki a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) távközlés, internet című friss kiadványából.

internet magyar hirlap
Reklám