Ünnepi demonstráció

Új Magyar Köztársaságért tüntettek

Belföld
  • 2015.03.15. - 17:00

Facebookon szervezett demonstrációt tartanak Budapesten, a nemzeti ünnep alkalmából. A civil szervezetek és ellenzéki pártok szervezte tüntetés mottója: Új Magyar Köztársaságot! 

Reklám