Facebookon szervezett demonstrációt tartanak Budapesten, a nemzeti ünnep alkalmából. A civil szervezetek és ellenzéki pártok szervezte tüntetés mottója: Új Magyar Köztársaságot!
Új Magyar Köztársaságért tüntettek
Facebookon szervezett demonstrációt tartanak Budapesten, a nemzeti ünnep alkalmából. A civil szervezetek és ellenzéki pártok szervezte tüntetés mottója: Új Magyar Köztársaságot!

Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében