Bombariadó a 4-es metrón

Az összes állomást lezárták, az utasokat pótlóbuszok szállítják

Krónika
  • 2015.03.13. - 19:23

Bombariadó miatt lezárták a 4-es metró minden állomását péntek este - közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) fődiszpécsere az MTI-vel.

Takács Renáta tájékoztatása szerint a bejelentő nem jelölt meg konkrét állomást, ezért kellett az összeset lezárni, a teljes vonalon pótlóbuszok szállítják az utasokat.

Reklám