Újabb brókercég került bajba a Hungária Értékpapír és a Buda-Cash után, azt követően, hogy a Quaestor kötvénykibocsátásért felelős cége csődvédelembe menekült. A pénzügyi lavina elindult, a lakossági pánik egyre nagyobb. Minden eddiginél több, akár 150 milliárd forint sorsa ismeretlen a Questornál.




