Két törvényt küldött vissza Áder

A javaslatokat múlt kedden fogadta el az Országgyűlést

Belföld
  • 2015.03.10. - 21:28

A területi államigazgatási szervezetrendszer átalakításáról szóló, valamint az egyes jogállási tárgyú törvények módosításáról szóló törvényt küldte vissza Áder János az Országgyűlésnek megfontolásra.

Áder 576 zászló előtt ülve
Reklám