Biztosítja a rendőrség a közbiztonság fenntartásához szükséges erőt Siófokon a nyári időszakon kívül is – közölte tegnap a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság.
Lengyel Róbert polgármester lapunknak megküldött válaszában jelezte, hogy tegnap még nem kapott hivatalos értesítést a rendőrségtől. A városvezető úgy véli, a Siófokon a közelmúltban tapasztalt jelenségek és a hat évvel ezelőtti, elhíresült roma erődemonstráció között nincs összefüggés, bár szerinte mindkettő célja a megfélemlítés.



