A Novi Pazar edzőpályájának egyik öltözőjébe törtek be azok a szurkolók, akik pisztollyal fenyegették meg a szerb klub egyik futballistáját, Zarko Udovicic-et, amiért kihagyott egy tizenegyest. A sportoló szerződést bont az egyesülettel.

Szurkolók fogtak fegyvert egy szerb focistára, amiért kihagyta a tizenegyest
A Novi Pazar edzőpályájának egyik öltözőjébe törtek be azok a szurkolók, akik pisztollyal fenyegették meg a szerb klub egyik futballistáját, Zarko Udovicic-et, amiért kihagyott egy tizenegyest. A sportoló szerződést bont az egyesülettel.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében