Miklós és Samsal három aranyérme

Miklós a hét második felében a bulgáriai világkupa-versenyen szerepel

Sport
  • 2015.02.25. - 11:54

Az esélyeknek megfelelően az olimpiai hetedik Miklós Edit, illetve az októberben honosított Samsal Dalibor is mindhárom aranyérmet megnyerte az ausztriai Hinterstorderben rendezett alpesi sí országos bajnokságon.

Miklós és Samsal fölényesen lett első műlesiklásban és óriás-műlesiklásban, ezáltal pedig alpesi összetettben is. Miklós Edit a hét második felében a bulgáriai világkupa-versenyen szerepel, ahol szuper-óriásműlesiklást és kombinációt rendeznek.

Reklám