A lobbi lett a veszte

Lemondott a brit parlament nemzetbiztonsági bizottságának elnöke

Külföld
  • 2015.02.24. - 12:13

Pénzért végzett lobbitevékenység gyanúja merült fel az alsóház hírszerzési és nemzetbiztonsági bizottságának elnökével, Sir Malcolm Rifkinddal szemben. A brit parlament képvieslője lemondott a tisztségéről.

rifkind
Reklám