Juhász Péter tüntetést szervez március 8-ra a fővárosi Erzsébet térre, mert a Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) nem indít nyomozást a belvárosi ingatlaneladások miatt tett feljelentése ügyében. Belváros-Lipótváros önkormányzata rögtön reagált az Együtt társelnökének kezdeményezésére: hamis vád miatt feljelentik Juhászt - közölték.




