II. Rákóczi Ferenc emléknapjává javasolja nyilvánítani március 27-ét, a fejedelem születésnapját az Országgyűlésnek három kormánypárti képviselő. Semjén Zsolt, Vejkey Imre KDNP-s, valamint Lezsák Sándor fideszes honatya erről szóló határozati javaslata szerdán jelent meg a parlament honlapján.




