Tárgyalna Budaörs útdíjügyben

Gazdaság
  • 2015.02.04. - 16:00

Átlagosan 15, egyes részeken azonban 35 százalékkal nőtt a forgalom a Budaörsöt átszelő főútvonalon az M7–M1-es autópályák bevezető szakaszának fizetőssé tétele miatt, ezért az önkormányzat tárgyalásokat kezdeményez a kormánnyal a sztrádaszakasz ingyenessé tétele érdekében – tájékoztatta Wittinghoff Tamás polgármester egy most lezárult mérés adataira hivatkozva tegnap a távirati irodát.

Az adatokat a 2013 márciusában készült mérés értékeivel hasonlították össze. Értesüléseink szerint nehéz összehasonlítani az akkori mérést a mostani januárival, ráadásul azóta mintegy száz forinttal csökkent az üzemanyagár.
Reklám