Átlagosan 15, egyes részeken azonban 35 százalékkal nőtt a forgalom a Budaörsöt átszelő főútvonalon az M7–M1-es autópályák bevezető szakaszának fizetőssé tétele miatt, ezért az önkormányzat tárgyalásokat kezdeményez a kormánnyal a sztrádaszakasz ingyenessé tétele érdekében – tájékoztatta Wittinghoff Tamás polgármester egy most lezárult mérés adataira hivatkozva tegnap a távirati irodát.



